نتایج جستجو برای عبارت :

بررسی ارتباط دو مضمون ترکیب و تخریب در آثار دیوید هاکنی

به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، یکی از عقودی که در قانون مطرح می باشد عقد ضمان می باشد ، عقد ضمان یعنی شخصی مالی را به ذمه دیگری است به عهده بگیرد . متعهد را ضامن طرف دیگر را مضمون له و شخص ثالث را مضمون عنه یا مدیون اصلی می گویند . به طور کلی می توان گفت که عقد ضمان عقدی است که بین ضامن و طلبکار بسته می شود و اراده بدهکار نقشی ندارد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آثار عقد ضمان بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1914/عقد-
ارتباط با خویشان که از آن به صله رحم تعبیر می شود، در نوروز بسیار جلوه می نماید که دین بسیار بر آن تاکید دارد؛ و البته موجب اندک جدایی از شبکه های اجتماعی و ارتباط با دیگران و البته اجتماع خواهد بود که در اخبار اسلامی به پاره ای از آثار آن اشاره شده است.
ادامه مطلب
عناوین اصلی کتاب : اشاره؛ پیشگفتار؛ بخش اول: آثار و تبعات منفی گناه و معصیت؛ بخش دوم: راهکارهای جبران گناه و معصیت ؛ فهرست منابع و مآخذ؛ فهرست منشورات مسجد مقدّس جمکران مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : آثار گناه در زندگی و راه جبران علی اکبر صمدی مشخصات نشر : قم : مسجد […]
نوشته دانلود کتاب آثار گناه در زندگی و راه جبران اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
دانلود مقاله بناهای تاریخی ایتالیا،این کشور با آثار باستانی زیاد جز کشورهای با قدمت آثار فرهنگی بالایی است،این کشور  کشور ایتالیا در میان دریای مدیترانه قرار دارد،دریایی که اینگونه آثار کهن را به خود دیده است،پایتخت این کشور شهر رم است که همچنان به عنوان شهری ابدی شناخته می شود،تعداد فراوانی از بنا های باستانی متعلق به این کشور است،ایتالیا یک کشوری با تاریخ چندین هزار ساله در هر کیلومتر مربع خود، بشتر از هر کشوری دارای آثار تاریخی و ش
هرساله در روز‌هایی پایانی سال که بازار خرید و فروش داغ است و مردم به دنبال نوکردن وسایل منزل، لباس و... هستند، نمایشگاه‌هایی ویژه حراج آثار هنری برگزار و آثار هنرمندان تجسمی با قیمت‌های مقرون به صرفه ارائه می شود تا فرصتی برای خرید آثار اورجینال برای مردم فراهم شود.
نگارخانه لاله واقع در بوستان لاله یکی از نگارخانه‌های معروف دولتی است که بیست و پنجم بهمن ماه، نهمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران را افتتاح و ۸۶ اثر از ۲۰۰
هدف از این پایان نامه بررسی ارتباط دو مضمون ترکیب و تخریب در آثار دیوید هاکنی می باشد
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
90

حجم
1 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
هنر و گرافیک

توضیحات کامل 

دانلود پایان نامه رشته هنر
بررسی ارتباط دو مضمون ترکیب و تخریب در  آثار دیوید هاکنی

چکیده:
دیوید هاکنی ( David Hockney) (زاده ۹ ژوئیه ۱۹۳۷) نقاش، طراح، چاپگر، عکاس انگلیسی و یکی از مهم‌ترین پیشگامان جنبش پا
هدف از این پایان نامه بررسی ارتباط دو مضمون ترکیب و تخریب در آثار دیوید هاکنی می باشد
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
90

حجم
1 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
هنر و گرافیک

توضیحات کامل 

چکیده:
دیوید هاکنی ( David Hockney) (زاده ۹ ژوئیه ۱۹۳۷) نقاش، طراح، چاپگر، عکاس انگلیسی و یکی از مهم‌ترین پیشگامان جنبش پا
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
90

حجم
1 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
هنر و گرافیک

توضیحات کامل 

چکیده:
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
90

حجم
1 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
هنر و گرافیک

توضیحات کامل 

چکیده:
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
90

حجم
1 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
هنر و گرافیک

توضیحات کامل 

چکیده:
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
90

حجم
1 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
هنر و گرافیک

توضیحات کامل 

چکیده:
نقاشیخط چیست؟
(درباره نقاشیخط رایگان و آنلاین)اگر بخواهیم تکنیک نقاشی خط را بصورت کاملا ساده توضیح بدهیم .
اینگونه می شود بیان کرد که تلفیقی از نقاشی و خوشنویسی می باشد و مخاطب را با هنر سنتی و مدرن آشنا میکند.
به این هنر گاهی خطاشی یا حتی خط نقاشی هم می گویند.
به طور کلی نقاشی خط به تمامی آثار هنری.
شامل خط و نقاشی که بر سطح صاف با تکنیک های مختلف کشیده می شود می گویند.
اکنون این هنر زیبا در ایران جایگاه ویژه ای دارد.
و روز به روز بر تعداد علاقمن
فرصت ها را از دست ندهید. فرصت ها غیر قابل بازگشت هستند . فرصت نشر آثار گراسنگ تان به سایر زبان ها  یک فرصت عالی است که اغلب افراد آن را نادیده می گیرند. برای به فعلیت رساندن این فرصت ها ما در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم آثار علمی و آموزشی خود را به سایر زبان ها (انگلیسی) ترجمه کنید.

در این مقاله، خواننده با اهم آثار رای داوری که همانند آرای صادره از محاکم قضایی می باشد، آشنا می شود.
مواردی از قبیل: قطعی بودن رأی داوری- دارا بودن قدرت اثباتی- قاعده فراغ داور- اعتبار امر مختوم- لازم الاجرا بودن رأی داوری- ابلاغ رأی داور - اجرای رأی داور- قابلیت استناد رأی داور

«دانلود مقاله « آثار رای داوریحجم: 635 کیلوبایت
کلیه شرکت کنند گان در جشنواره تولید محتوا  جهت ار سال اثر به دبیرخانه جشنواره می توانند اثر خود را درقالب لوح فشرده که کد رهگیری روی آن نوشته شده باشدبه کارشناس فناوری اداره منطقه خود تحویل دهند  لازم به ذکر است که برای ارسال آثار نیازی به چاپ و ارسال  فرم ثبت نام نخواهد بود
آثار هنری! نگهداری ازشون سخته. برای کسی که اون اثر حاصل رنج و زحمتش نیست فرقی با سایر اشیا نداره ولی برای کسی که از جون و روحش واسش خرج کرده و خلقش کرده مثل بچه اش میمونه و طاقت نداره یه خراش روش بیفته چه برسه چیزی ازش کم بشه.
برای همینه استرس گرفتم و مضطرب شدم، چون خودم صاحب آثار هنری انگشت شمار ولی پز زحمتی هستم خودمو جای صاحب اثر گذاشتم و نگرانیشو درک کردم و سعی کردم نذارم آسیبی به آثارش برسه. امیدوارم تصمیم درستی بوده باشه.
مست بودیم تو خیابون. یه گوشه نشسته کنار نرده های اونجا. گفتم از زندگی خودم اگر بخوام مضمون بشکم بیرون که باهاش داستانی بنویسم، اون اینه که وقتی میدونم نهایت هرچیزی که با یه آدم دارم بالاخره بوسه است و عشق، باهاش دعوا میکنم. بهش بدی میکنم. مریض نیستما یعنی ممکنه یعنی. ولی اگه کسی مهم نباشه چرا دعوا کنی. گفت باحاله ولی چطور میشه باهاش پیرنگی پیش برد؟ گفتم نمیدونم. شاید اصلا پیرنگی با همچین چیزی پیش نره هیچ وقت تو دنیا. گفت شایدم بره و باید کشفش ک
تاثیر ارتباط در سلامت روان
دانلود تحقیق تاثیر ارتباط در سلامت روان، در قالب فایل word و در حجم 20 صفحه. این پژوهش قصد دارد تا آثار برخورد صمیمانه در خلال انواع روابط اجتماعى را بر سلامت روان با بررسى دو دیدگاه اسلام و روان‏شناسى معرفى کند. سلامت روان، از ویژگی ‏هاى زندگى سالم است و براى دست‏یابى به آن ...
واکاوی نظریه ارتباط گرایی زیمنس ارتباط گرایی در چند سال اخیر به عنوان یک نظریه یادگیری جدید در محافل علمی مطرح شده است.این نظریه را اولین بار جورج زیمنس ( 2005)و استفان داونز ( 2006)مطرح کردند (به نقل از فردانش، 1392.)زیمنس استاد دانشگاه منیتوبای کانادا دارای آثاری در زمینه ی شبکه های یادگیری و نظریه ارتباط گرایی،زیستبوم یادگیری و آموزش و یادگیری در عصر دیجیتال است.زیمنس  در چند دهه اخیر یادگیری شاهد دیدگاهها ونظریه های جدیدی بوده است که به طورجد
خانواده ها خصوصاً مادران که ارتباط و مسئولیت بیشتری در تربیت دختران دارند:
اولاً: از حجاب کامل مثل چادر در مواجهه با نامحرم استفاده کنند، تا از این طریق فرزندان دختر نیز از همان کودکی با حجاب اسلامی آشنا شوند و از همان کودکی به آن عادت کنند. امروزه همه کارشناسان مسایل تربیتی به نقش فراوان و شگرف تمرین و عادت در تربیت فرزندان اذعان دارند.
ثانیاً: ابعاد مختلف مربوط به حجاب را برای فرزندان خویش تبیین کرده آنان را در جهت رعایت پوشش کامل اسلامی ت
تهران به عنوان شهری که سال هاست پایتخت ایران است دارای بسیاری از آثار
تاریخی و موزه های مطرح کشور است. گاه افراد به قصد بازدید از این مکان ها به
تهران سفر می کنند و گاه به مقاصد دیگری به تهران می آیند ولی دوست دارند سری هم
به این آثار بزنند که خالی از لطف نیست. در این قسمت هم هتل های تهران همراه شما
هستند و شما با دسترسی آسانی که این هتل ها به اماکن مهم و تاریخی دارند می توانید
به راحتی از این آثار بازدید کنید و سفر خود را به پایتخت به یاد ماندنی
کشور گرجستان مانند هر کشور دیگری دارای قدمت و دیرینه و تاریخی می باشد ، که برای مردم آن کشور بسیار مهم است. و به آن ها افتخار می کنند.
آثار تاریخی هر کشور علاوه بر افتخار برای مردم آن کشور و نشان دهنده قدمت و تاریخ آن به سایر کشورها ، می تواند به عنوان منبع درآمدی برای آن کشور باشد.
ادامه مطلب
داستان دست سازها سالها بود که برای من حضور داشت با توجه به این که هنرهای تجسمی ارثه ای بود که من در اون فعالیت داشتم و در ضمینه های مختلفی فعالیت کرده بودم ، 
حفظ ارتباط انسان امروزی با محصولاتی که با دستانش میتونه تولید کنه و روح دمیده در آن آثار و چرخه تاثیر تولیدات دست ساز بر کیفیت زندگی افراد به ویژه زنان  سر آغاز پروژه های هند کرفت بود . 
طراحی کارگاه هایی که دست سازه هایی ساده در آن آموزش داده میشد و هدف توجه به ارتباط دست و ذهن و ارتباط
علمای دین با توجه به آموزه های اسلام و با توجه به همه ابعاد مورد نیاز زندگی یک انسان مسلمان به خلق آثار گرانسنگی پرداختند که تأثیرات شگرفی بر فرهنگ دینی و تربیت مردم همه زمان ها دارد.این آثار به چند دسته زیر تقسیم می شوند:
  آثار حکما در تدبیر منزل
 آثار اندرزنامه های ایرانی
 آثار شریعت نامه ای 
کتاب های آراء اهل مدینه فاضله اثر فارابی، الهوامل و الشوامل اثر ابن مسکویه رازی، تدبیر منزل ابن سینا و اخلاق ناصری خواجه نصیرالدین طوسی از جمله این
در طول سال ها، پیکسار فیلم های بسیار خوبی را به ما هدیه داده است، که نام بردن از آنها خاطرات زیادی را برای ما زنده می کند. پیکسار استاد خلق داستانها و دنیاهای پیچیده است که در عین ارتباط با همه تخیلات را نیز شکوفا می کند. باید بگویم که اصالت آثار پیکسار بوده که باعث ماندگاری آنها به مدت چندین دهه شده است. مهم نیست فیلم های آنها کوچک باشد یا بزرگ، آن چه در این آثار مهم است، جهانی می باشد که احساس بزرگی از زندگی را به بیننده ارائه می دهند. برای مثا
آیا آسیب طلاق بر زنان بیش‌تر از آثار طلاق بر مردان است؟ همان‌طور که می‌دانید به طور معمول آثار طلاق بر زنان و فرزندان طلاق بیشتر از مردان مورد توجه قرار می‌گیرد چراکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که زنان بیشترین آسیب را از طلاق می‌بینند و بیشترین حمایت و همدلی نسبت به آن‌ها انجام می‌شود. طلاق در یک روز تمام می‌شود و دو طرف از یک‌دیگر جدا می‌شوند، اما پیامدهای آن تا مدت‌ها با زن و مرد و فرزندان همراه خواهد بود. معمولا زنان برای دریافت
اگر سیر طبیعی سبکهای شعری فارسی را در نظر بگیریم، شاهدیم که بعد از سبک خراسانی که مبتنی بر سادگی و راستی و خردگرایی بود و آذربایجانی که اساس آن به رخ کشیدن معلومات شاعرانه بود و عراقی که پایه اش بر عشق و عرفان و کشف و شهود بوده و به همین خاطر دیرتر پایید، نوبت به سبک هندی رسید که بر مضمون سازی و مضمون یابی های ظریف شاعرانه استوار بود و بعدها نیز به علّت خستگی شاعران از سختگیری های آن، جای خود را به سبک نوعراقی/بازگشت داد. این وضعیت برقرار بود ت
اسلامشهر از شهرهای پرجمعیت استان تهران است که از شرق و جنوب به ری از غرب به رباط کریم و از شمال غرب به شهریار محدود می‌شود. قدمت این منطقه را حدود ۵ هزار سال پیش از میلاد می‌دانند و اهمیت این شهر در دوران‌های مختلف تاریخی با کشف آثار تاریخی اثبات شده است. در این منطقه تپه‌های تاریخی پراکنده بسیاری وجود دارد که قدمت برخی از آن‌ها به ۷ هزار سال می‌رسد که گواهی بر پیشینه تاریخی و فرهنگی این منطقه است. #اسلامشهر همچنین با توجه به موقعیت جغرافی
عقد منجز:برابر ماده 189 قانون مدنی عقد منجز عقدی است که تأثیر آن بر حسب انشاء موقوف به امر دیگری نباشد. می دانیم که هر عقدی دارای آثاری است که طرفین برای بدست آوردن آن اثار به انعقاد عقد اقدام می نمایند. مثلاً عقد بیع موجب انتقال مالکیت مورد معامله به خریدار و انتقال مالکیت ثمن به فروشنده می گردد که در عقد منجز پس از تمام شدن عقد فروشنده مالک ثمن و خریدار مالک مبیع می گردد.عقد معلق:از مفهوم ماده 189 معلوم می شود که عقد معلق عقدی است که تأثیر آن ب
انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون:
"کسی که فقط لندن را دیده باشد، لندن را هم نمیشناسد"
باید پاریس و رم و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبیست یا نه ...
تک منبعی بودن انسان را متعصب و خشک بار می ‌آورد و عمق فهم را به طرز عجیبی کاهش مى دهد ...
بحث از ژانر یا گونه فیلم‌های سینمایی همواره یکی از چالش برانگیزترین مناقشات در بین سینماگران و منتقدان سینما بوده است؛ به طوری که از یک طرف عموم منتقدان، پایبندی به قواعد ژانری را نقطه قوت فیلم‌ها قلمداد می‌کنند و از سوی دیگر، برخی برآنند که پرداختن به ژانر فیلم‌ها امروزه دیگر یک تقلای بی‌نتیجه و منسوخ در خوانش آثار هنری است.
با این همه، نمی‌توان فراموش کرد که هرچقدر همپوشانی فیلم‌ها، از منظر گونه‌شناسی آن‌ها، افزایش یابد، باز هم به
 مجموعه ی آثار شهید مطهری، خالق یک نظام منسجم فکری و ارائه دهنده ی چارچوب مشخصی از اندیشه ی اسلامی است.۱
در اندیشه استاد مطهری، ریشه ی همه ی مباحث، « توحید » است؛ چرا که « اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کند و مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشد و قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»، « با اینکه انسان گمان می کند که توحید، یکی از مسائل اسلام
*گزارش خبری - هنرمندان غدیرحجم: 6.46 مگابایت 
*به مناسبت عید غدیر
نمایشگاه تجلی نام امیرالمومنین علی علیه السلام در آثار هنرمندانآثار خوشنویسی، نقاشی خط، تایپوگرافی، عکس و پوستر
حوزه هنری با مشارکت کانون هنر شیعی
آیین گشایش: یکشنبه ۲۷ مرداد تا ۹ شهریور ۱۳۹۸ - حوزه هنری، خانه عکاسان ایران
بناهای تاریخی ایتالیا به عنوان کهن ترین آثار باستانی در جهان یاد میشود،این کشور دارای شهر های بسیاری است که در آن آثار باستانی فراوانی و معروفی دیده میشود چشم اندازهای این شهر ها از لحاظ ریبای قابل تصور نیست مردمانی با فرهنگ های گوناگون ،این کشور با آثار باستانی زیاد جز کشورهای با قدمت آثار فرهنگی بالایی است،این کشور  کشور ایتالیا در میان دریای مدیترانه قرار دارد،این دریا مهد که را در خود جایی داده است ،کشوری که شهر های همچون آتن دارد که
دختر جوانی از مکزیک برای یک ماموریت اداری چند ماهه به آرژانتین منتقل شد. پس از دو ماه، نامه ای از نامزد مکزیکی خود دریافت می کند به این مضمون: لورای عزیز، متأسفانه دیگر نمی توانم به این رابطه از راه دور ادامه بدهم و باید بگویم که در این مدت ده بار به تو خیانت کرده ام و می دانم که نه تو و نه من شایسته این وضع نیستیم. مرا ببخش و عکسی که به تو داده بودم برایم پس بفرست. با عشق: روبرت دختر جوان، رنجیـده خاطر از رفتار و بی وفایی مرد، در جواب، از همه همکا
بحث از ژانر یا گونه فیلم‌های سینمایی همواره یکی از چالش برانگیزترین مناقشات در بین سینماگران و منتقدان سینما بوده است؛ به طوری که از یک طرف عموم منتقدان، پایبندی به قواعد ژانری را نقطه قوت فیلم‌ها قلمداد می‌کنند و از سوی دیگر، برخی برآنند که پرداختن به ژانر فیلم‌ها امروزه دیگر یک تقلای بی‌نتیجه و منسوخ در خوانش آثار هنری است.
با این همه، نمی‌توان فراموش کرد که هرچقدر همپوشانی فیلم‌ها، از منظر گونه‌شناسی آن‌ها، افزایش یابد، باز هم به
ویتامین  B 
برای برقراری تعادل عصبی و نظم سوخت و ساز بدن ضروریست. 
آثار کمبود ویتامین : کمبود این ویتامین در بدن باعث اختلال در دستگاه گوارشی و اعصاب می شود . 
منابع ویتامین : زرده تخم مرغ . 
  َ
ویتامین  B1 
در تنظیم اعمال تنفسی وعصبی موثر است . 
آثار کمبود ویتامین : کبود این ویتامین باعث آماس روده – گرفتگی عضلات – بی اشتهائی می شود . 
منابع ویتامین : تخم مرغ. 

ویتامین  B2 
مهمترین عامل در رشد بدن می باشد . 
آثار کمبود ویتامین : باعث لاغری – توق
با سلام 
چند سالی هست خواننده خاموش خانواده برتر هستم 99 درصد کاربران رو به اسم مخصوصا کابوی تنها ( یعنی کشت منو با اون 50 50 درصد دختر پسر معروفش) { البته مزاح} و عزیزان دیگر رو میشناسم . اولین باریه که پستی میذارم یا نظری اعمال میکنم
در خانواده برتر پست هایی هست با مضمون سخت گیری دختر خانوم ها در بحث ازدواج و بی نتیجه بودن خواستگاری پسر از دختر، بعضا شاهد هستیم که پست های متعددی زده میشه با این مضمون مهریه بالا، خواستگاری های بی نتیجه، سختگیری خ
شماره چهارم نشریه نامه صدیق با آثاری از : جناب آقایان دکتر محمدرضا باغبان کریمی، امیرعلی نثار نوبری، مرتضی مجدفر، حسین فیض الهی، یوسف حسنی اعظمی، توحید ملک زاده، صمد رحمانی خیاوی، محمدعلی نقدی، لطفعلی برقی و ... و با محوریت «بررسی آثار و احوال سیدعمادالدین نسیمی تبریزی» و «نسیمی پژوهی دکتر حسین محمدزاده صدیق "دوزگون"» در دیماه منتشر شد.
عناوین گزارشات این شماره عبارتند از:
نگاهی به نمایشگاه مطبوعات در تبریز درباره فستیوال و سمینار نسیمی د
مروری بر سبک‌ های مستندسازی در سینمای مستند جهان(۱)
در این مطلب سعی داریم به مهم‌ ترین سبک‌ های مستندسازی در تاریخ سینمای مستند جهان بپردازیم.از زمانی که ارسطو برای نخستین بار نمایش را بر سه گونه کمدی، درام و تراژدی تقسیم کرد، سبک‌شناسی آثار هنری تصویری تقسیم‌‌بندی‌های پرشماری را به خود دیده و هر چند سال یک بار، اندیشمندی پیدا می‌شود که، بر اساس نقطه نظرات خاص خودش، آثار هنری را ذیل انواع گوناگون رده‌بندی می‌کند. سینمای مستند نیز از
سلام!
امروز یه پیام برام اومد با این مضمون که یه حساب برای من تو بانک سپه افتتاح شده و من باید برم و کارت عابر رو بگیرم از بانک این در حالیه که من قبلا خودم یه حساب باز کرده بودم و شماره حساب رو تو فرم ها نوشته بودم..نمیدونم چرا اینطوری شده و قضیه چیه؟
تو یکی از قسمت‌های مدار صفر درجه، بین حبیب و سارا دیالوگی با این مضمون رد و بدل می‌شه.
سارا: خدا مرده حبیب!
حبیب: خدا نمرده سارا، فقط اونقدر ظلم و سیاهی جلومونو گرفته که نمی‌تونیم ببینیمش. خدا نزدیکه سارا. باید با قلبت حسش کنی.

‍ ‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۹/۲/۷یکشنبه#ساعت_شروع :(۲۱:۳۰)♦️♦️♦️هوایی دحشت امیزاست پشت کوه تنهاییچرا باران نمی آید که برچیند غم مارابه سکوی تعادل هم زمین گویا نمی تابدچنین سرگیجه شد حاصل که برهم ریخت دنیاراتعابیر کدامین خواب به این صورت به ما گفتندکه بعد از چند قرن امروز جهان دیداست رویاراتواریخ بشر گویا همه مسدود و بی رنگ استشده منسوخ و بی مایه ندیده صبح فرداراتمام دفتر گیت
-ارتباط چیست؟
2-ارتباط چند نوع است؟مثال بزنید؟
3-جامعه انسانی چگونه شکل می گیرد؟
4-نتیجه ارتباط با یکدیگر را بنویسید.
5-جملاتی در مورد اهمیت ارتباط با یکدیگر بنویسید.
6-عناصر ارتباطی را بنویسید.
7-آداب ارتباط یا پل های ارتباطی را تعریف کنید.
8-آداب معاشرت یعنی چه؟
9-در ارتباط برقرار کردن با کوچک ترها چه آدابی را باید رعایت کنیم؟
10-در ارتباط برقرار کردن با دوستان و همسالان چه آدابی را باید رعایت کنیم؟
11-در ارتباط برقرار کردن با اعضای خانواده چه آدا
توجه به دو تعریف الزامی است:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- فساد سیستمی: 
مشکلی است که به دلیل وجود سازوکار نادرست (نه از جانب قصور و اشتباه یک فرد یا جمع) ایجاد می شود. به همین دلیل، مشکل سیستمی، مرتبا تولید می شود و اولویت اصلاح مشکلات سیستمی نسبت به مشکلات فردی، بالاتر است.
 آثار روحی و روانی
بی‌حجابی باعث ایجاد هیجانهای شدید در میان مردان مخصوصا جوانان می‌شود. چرا که غریزه جنسی نیرومندترین غریزه در فرد است که با عشوه‌گری و آرایش و برهنگی زنان، این غریزه شعله ورترشده   وباعث بیماریهای عصبی و امراض روانی می‌شود. زنان با رعایت حجاب خویش

ادامه مطلب
زیان های پاداش و جایزه در نظام تربیتی

با توجه به آنکه کنترل فرزند با استفاده از پاداش و جایزه ، به معنای دادن پاسخی دوست داشتنی به عملکرد کودک ، آثار و نتایجی را خواهد داشت و نیز در نظام رفتار گرایی و شرطی سازی این نوع رفتار تبلیغ میشود ، چند نمونه از آن را بررسی میکنیم:
ادامه مطلب
  آرامش بخش ترین موسیقی بی کلام جهان

دانلود آرامش بخش ترین موسیقی بی کلام جهان

گروه موسیقی Marconi Union که از ۱۰ سال پیش با آثار بدون ضرباهنگ ولی با مضمون های ذن و بودیسم شناخته شده بود با قطعه «سبکبال» شهرتی بین المللی پیدا کرد. قطعه ۸ دقیقه ایه فوق از نظر دکتر David Lewis Hodgson (دانشمند روانشناس فرانسوی)که دست به یک آزمایش علمی در باره تاثیرات آن زده است آرامبخش ترین موسیقی است که تاکنون خلق شده است. در حین شنیدنِ موسیقی، پی می برید که به آرامی به ۵۰
ازاله آثار الحبوب الشباب بالستخدام لیزر
آثار الحبوب إنّ ظهور الحبوب على الوجه لیس فقط أمرٌ مزعجٌ للأشخاص الذین یعانون من ظهورها على البشرة، وإنما الآثار التی تترکه هذه الحبوب وما تترکه من علامات على الوجه أمرٌ مزعجٌ أیضاً ویسبّب الإحراج. ولکن أصبح هنالک علاجات وطرق للتّخلّص من هذه العلامات والآثار التی تترکها الحبوب، بالإضافة إلى الوصفات الطّبیعیّة التی تساهم وبشکلٍ کبیرٍ فی التّخلّص من هذه الآثار والعلامات.
استشارة مجانیة و استفسار
⚠️⚠️توجه! توجه! توجه!⚠️⚠️

آیت الله شب زنده دار که این خواب رهبر رو نقل فرمودند در درس خارج فقه ۱۶ دی با این مضمون گفتند که اصل این خواب #درسته
ولی خواب برای چند روز پیش نیست و گویا برای سالها قبل هست.اگر این فایل صوتی رو جایی فرستادید این مطلب رو هم گوشزد کنید که اشتباه برداشت نشه
گذرم به یه دبیرستان دخترونه افتاد ... در و دیوار مدرسه پر بود از پوسترهای پرورشی و عرزشی. تمام پوسترها هم با یک مضمون : پسرها گرگن ،پسر خوب از طریق خواهر مادرش میاد خواستگاریت و کلا منع هر گونه ارتباط کلامی و فکری !
داشتم به این فکر میکردم آیا واقعا این همون نوع آموزشی هست که یه دختر رو برای زندگی توی جامعه مختلط ! آماده میکنه ؟!
یادم به همکلاسیام افتاد ... دختره یه سوال نمیتونه بپرسه آقای فلانی کلاس کجاست؟ حاضره دور تا دور دانشکده رو بگرده دنبال
روابط عمومی شهرداری نوشهر ضمن عرض پوزش بابت تاخیر در اعلام نتایج عنوان نمود از زمان انتشار فراخوان تا آخرین مهلت ارسال تعداد 215 اثر از 171 نفر شرکت کننده از سراسر کشور به دبیرخانه رسید که پس از بررسی در چند مرحله زیر نظر متخصصان این امر اعلام نمود ، هیئت داوران به لحاظ مضمون و نمادی که بتواند بیانگر فعالیت شهرداری ، همسو و هماهنگ با معیارهای تبیین شده از سوی دبیرخانه باشد اعلام نکرد و هیچ یک از آثار ارسالی را شایسته کسب مقام ندانست.هیأت داور
پاورپوینت آشنایی با باستانشناسی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PPTXتعداد صفحات: 39حجم فایل: 1676قیمت: 14900 تومانبخشی از متن:توضیحات:فایل پاورپوینت آشنایی با باستانشناسی. این فایل در ارتباط با باستانشناسی در جست و جوی میراث فرهنگی تهیه شده است ، در حجم 39 اسلاید قابل ویرایش.بخشی از متن:در چند قرن اخیر، علم جدیدی با عنوان باستا نشناسی شکل گرفته و نقش مؤثری در مطالعة گذشتة بشر ایفا کرده است. در این درس، با کاوش دربارۀ باستان شناسی و روش کار با
نمی دانم کحا متنی با این مضمون خواندم که: مردم به یک سردرد معمولی خود بیشتر از خبر مرگ من و شما اهمیت می دهند. شاید همین باید دلیلی شود برای اینکه کمتر از قضاوت شدن بترسیم یا نگران دیدگاه "مردم" باشیم و شاید دلیلی باشد که کمتر احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم.
پلیس:
در هرجایی آثار تاریخی نشان شده یا دارای سند، مورد هر نوع تعرض و دست درازی از تخریب و سرقت گرفته تا نگارش یادگاری قرار بگیرد، یگان حفاظت میراث فرهنگی موظف به برخورد با آن بوده و حتما با آن برخورد خواهد کرد/ایسنا
دوشنبه ، ۴ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 680×454]
مشاهده مطلب در کانال
shirazart.blog.ir 
* از حدود ۱۱۰۰۰ سال تا حدود ۳۰۰۰ سال پیش از میلاد ، در اروپا هیچ اثر و نشانه ای از تمدن و زندگی دیده نمی شود و از همین زمان به بعد است ، که ما شاهد آثار " استون هنج " ( درشت سنگی - خرسنگی) در قسمتهایی از اروپا از جمله در جنوب انگلستان ( سالزبوری) ، جنوب فرانسه و ایرلند هستیم ، که متعلق به اقوام بدوی اروپا هستند .این ساختمانها یا یادمانهای سنگی ، گاهی دارای ابعاد ۲۰ متر و چندین تُن وزن می باشند .
* معماری سنگی " مگالیتیک" ( درشت سنگی) بر حسب نوع
امروزه دانلود مقاله از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است . بدون توجه به ویرایش مقاله و کنار هم قرار دادن مطالب شما به مقصود مورد نظر خود نخواهید رسید . هر مقاله ایی برای نوشتن نیاز به رعایت قواعدی برای نوشتن مقاله دارد . از این رو باید همه آن ها را رعایت کنید . بیان نکاتی در مورد نوشتن یک مقاله جهت راهنمایی بیشتر به ادامه مطلب توجه داشته باشید . ارزش و امتیاز مقاله و مقاله نویسی بر هر کسی معلوم و مبرهن است . ولی چه گونه بایستی یک مقاله را بنویسم ؟ ب

همکاران علاوه بر ارسال از طریق ایمیل ، می توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده به آدرس زیر ارسال نمایند.استان گلستان-شهرستان کلاله-خیابان شهید بهشتی-اداره آموزش و پرورش-معاونت آموزش ابتدایی

جهت دانلود شیوه نامه و ملاک های داوری آثار به لینک زیر مراجعه نمایید.
 دانلود
از جمله آثار زیانبار تنبیه به معنای عام آن میتوان به چهار بازخورد زیر اشاره داشت که به چهار ت تنبیه معروفند. 

البته بسیار مهم است که ما تنبیه را حذف نمیکنیم بلکه به آن ساختار و شکل صحیح میدهیم و گفتن این مسائل به معنای نفی اقتدار و دادن بازخورد مناسب به اشتباه نیست. 

اگر ما با رفتار هایی مثل سرزنش، توبیخ، عتاب، تنبیه بدنی و... با کودکمان برخورد کنیم، کودکمان به یکی از این چهار نتیجه دچار خواهد شد. 
ادامه مطلب
«چشمهایش»، شاخص‌ترین اثر «بزرگ علوی» است. می‌توان گفت این کتاب روایت یک عشق نافرجام است از سال‌های مبارزه. رمانی عاشقانه‌ که در زمان خود بسیار تاثیرگذار بود و نام «بزرگ علوی» را بر سر زبان‌ها انداخت. موضوع داستان از این قرار است: استاد ماکان نقاش بزرگ که یک مبارز سیاسی علیه دیکتاتوری رضا شاه است در تبعید از دنیا می‌رود. یکی از آثار باقی‌مانده از او، پرده‌ای است به‌نام «چشم‌هایش»، چشم‌های زنی که گویا رازی را در خود پنهان کرده است. راو

یکهزار و ۲۰۰ اثر تاریخی و طبیعی در خراسان شمالی شناسایی شده که این تعداد اثر، استان را به یکی از قطب‌های مهم گردشگری کشور تبدیل کرده است.

علی مستوفیان معاون میراث فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: رویشگاه لاله‌های واژگون خمبی، چشمه گاوگول، درختان توت مملجه، درخت ارس سرچشمه و درختان گردو زینکانلو از آثار ثبت شده در فهرست آثار ملی است.
تاکنون ۶۴۲ میراث خراسان شمالی در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده که ا
راهکارهایی برای جریان سازی فرهنگی و هم افزایی بین نهادهای دست اندرکار و فرهنگسازی 
ایجاد ستاد هماهنگی و برنامه ریزی و نگاشت اقدام
برگزاری جشنواره 
مدت دریافت آثار محدود
مدت دریافت آثار 10 ماهه - که هر ماه محور جدید اعلام میشود و برنده جداگانه دارد
افزودن محور مرتبط و تامین جایزه آن در جشنواره های موجود 
برگزاری نظام ایده پردازی مرتبط
بخش ایده های قابل انتشار با جایزه هیئت داوران از فرد ارائه دهنده یا دارای منبع دیگر
بخش ایده های دارای حقوق
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بدون شک هر پنداروگفتاروکرداری دارای اثر یا آثاری است...
و بدون شک این آثار متوجه فاعل فعل است..
حضرت حق در بعضی از آیات قرآن به این حقیقت اشاره میفرمایند که پس از اتمام زندگی در دنیا آثار و نتایج اعمالشان را نشانتان خواهیم داد...
وبدون شک این عذاب دردناکی است برای اشخاصی مانند من که به آثار افعالشان توجه نکرده اند روزگار دشواری خواهند داشت
دقت کنید
یک فیلتر سیگار قابلیت آلودگی چندلیتر
نوری کسرایی درگذشت
این بازیگر اولین‌بار با فیلم «پنجره» ساخته زنده‌یاد جلال مقدم به سال ۱۳۴۹ پا به عرصه سینما گذاشت و در کمتر از یک دهه فعالیت تا سال ۱۳۵۷ در نوزده فیلم به ایفای نقش پرداخت که آثار مهم سینمای موج نوی ایران مانند تنگنا و تنگسیر از ساخته‌های امیر نادری،  شازده احتجاب ساختهٔ بهمن فرمان‌آرا از جمله این آثار است.نوری کسرایی شنبه ۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۸ در خانه خود در تهران درگذشت و پیکر بی‌جان این هنرمند فقید دو روز بعد توسط پلیس و آت
در اندیشه استاد مطهری، ریشه ی همه ی مباحث، « توحید » است؛ چرا که « اصل توحید این صلاحیت را دارد که مانند آب، ریشه ی همه ی اندیشه های دیگر را سیراب کند و مانند خون، به همه ی اجزا و اندام ها غذا برساند و مانند روح، برپا دارنده و زندگی بخش همه ی اندام ها باشد و قوه ی محرکه ی یک مکتب باشد»، « با اینکه انسان گمان می کند که توحید، یکی از مسائل اسلام است و هزاران مسئله ی دیگر در اسلام  در کنار توحید قرار گرفته است، ولی وقتی با نگاه دقیق تر می نگرد،می بین
‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه :#جناب_فریدون_شایان_نیا#مورخ:۹۹/۱/۶چهارشنبه#ساعت_اجرا :(۲۲)♦️♦️♦️همینکه موی سیاهت دمی به شانه گرفتنگاهِ واژه گمانم نَمِ ترانه گرفتبه روی کاغذِ دفتر قلم چه می رقصیدحروف بی سر و ته، رنگِ شاعرانه گرفتشبیهِ بارش باران به قلبِ من باریدغزل شد و همه ابیاتِ عاشقانه گرفتعَنان نیشِ قلم را به هر طرف بردم،،نشد به جای دگر چون تو را نشانه گرفتاگر چه در غزلِ من هدف شدی اماهجومِ فاصله ه

امروزه با افزایش تاثیری که رسانه ها بر ما می گذارند و همچنین افزایش آثار مخرب و زیانبار آنها یادگیری سواد رسانه و همچنین فنون اقناع رسانه ای برای همه ما لازم است تا بتوانیم با دانستن آنها به اهداف رسانه ها پی برده و به عنوان یک مخاطب فعال ، نه منفعل ، راحت تحت تاثیر رسانه ها قرار نگیریم. پس ازاین به بعد بیشتر به موضوع سواد رسانه در وبلاگ خواهیم پرداخت...
اقناع چیست ؟
زندگی بدون ارتباط و تفهیم و تفاهم با دیگران امکان ندارد و لازمه آن نیز تبادل
بسم الله الرحمن الرحیم
یا ابالفضل ادرکنی
در سنن کبری بیهقی جلد چهار
عبدالله بن عمر بن الخطاب می فرماید
هنگامی که  مردم و مرا در قبر گذاشتید و سنگ احد را قرار دادید
برایم سوره حمد و بقره بخوانید(من مضمون حدیث را نقل کردم)
در کتاب روح ابن جوزی هم در خصوص ثواب داشتن خواندن قرآن برای اموات مطلب داریم

دبیر شورای سیاستگذاری اعلام کرد: دریافت آثار از 11 خردادماه 1398 آغاز می گردد.
وی اظهار داشت آثار مورد پذیرش کنگره در پنج بخش: کتاب، مقاله، پایان نامه، شعر و ادبیات، هنرهای تجسمی با موضوع تبیین سیره و خصائل امیرالمؤمنین امام علی(ع) در ابعاد مختلف صورت می پذیرد.
تمامی مخاطبین؛ عالمان، فرهیختگان دینی، استادان، نخبگان دانشگاهی، فرهنگیان، هنرمندان، شاعران و ادیبان و عموم مردم خصوصاً جوانان می توانند با مراجعه به سایت کنگره (http://imamali.wiki) ضمن کسب
غلظت خون با میزان هموگلوبین ارتباط مستقیمی دارد که محدوده طبیعی هموگلوبین در مردان بین 13 تا 16 و در زنان بین 12 تا 14 است.

به گزارش : صفت الله عزیزی پزشک عمومی بیان کرد: به میزان درصد گلبول های قرمز در واحد حجم هماتوکریت یا غلظت خون گفته می شود.
ادامه مطلب
صنعت سرگرمی (Entertainment Industry)
صنعت سرگرمی همان طور که از نامش پیداست به صنایعی که در حوزه سرگرمی فعالیت می کنند اطلاق می شود. در واقع، به شرکت های رسانه ای (رسانه های جمعی یا وسایل ارتباط جمعی مانند رادیو، تلویزیون و غیره ...) اشاره می کند که به توزیع و تولید سرگرمی های رسانه ای می پردازند. وجه مشترک همه اینها فعالیت در فروش یا سود بردن از ارائه آثار خلاقانه خدماتی است که توسط فیلمنامه نویسان، موزیسین ها، ترانه ساز ها و سایر هنرمندان ارائه می شود.
ا
به شدت احساس می کنم هنوز ارتباط با آدم ها رو یاد نگرفتم 
به شدت احساس می کنم اگه الان ازدواج کنم مجدد به خاطر عدم مهارت ارتباط درست می بازم 
دلسوزی در جای خودش و به حد خودش 
غرور در جای خودش و به حد خودش 
کینه در جای خودش و به حد خودش 
مهربونی در جای خودشو به حد خودش
اینا مواردی هستن که من تو زندگیم در عمل بلد نیستم و همیشه برعکس کار می کنم 
باید بدونی که برای دیگران باید تعارف بود و نه دلسوزی 
شهرستان بردسکن که در استان خراسان رضوی قرار دارد دارای آثار تاریخی و باستانی بیشماری میباشد که تعدادی از این آثار ، در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است . با ما همراه باشید و قرار است در این پست از وبلاگ ، یکی دیگر از آثار تاریخی بردسکن را معرفی کنیم . 
آب انبار سید باقر با دو بادگیر بسیار زیبا :
 آب انبار سید باقر در شهر بردسکن واقع شده و مربوط به دورۀ قاجاریه است . از ویژگیهای بارز آن وجود دو بادگیر بسیار زیبا است که  نقش بسزایی در سرد مان
#نقددلم به سمفونی عاشقی گرفتارستبه ساز دلقک زشتی که باز بیدارستدوباره عقربه چرخید و بد کلافه شدمو من به ساعت صفر غمت اضافه شدمهمیشه آخر شبها به حرف می آیم در اخرین شریان های نبض شبهایمهنوز میشکفد حرفهای نایابم میان دفتری از واژه های بیتابم من عاشقانه ی دردم در این خرابه ی دورمن از سلاله ی ماندن ، تو از تبار عبوربه تلخی گل صبرم ؛؛تویی عصاره ی ناب تو بی کرانه ی آبی ؛؛من ابتدای سرابقسم به لحظه ی احساس جاودانگی اتفدا کنم دل و جان را در عاشقانگ
هر چند ابزار و سلاحهای مفرقی مربوط به 3500 سال قبل از میلاد در آرامگاههای مصریان قدیم بدست آمده و لی فلز مزبور نزدیک به 1000 سال قبل از آن در دست قبایل بدوی بوده است. کشف مفرغ قدم بسیار بزرگی در راه پیشرفت تمدن بشری بود. مفرغ آلیاژی مرکب از 9 قسمت مس و یک قسمت قلع است. در بسیاری موارد سنگ مس و قلع در یک معدن وجود دارد و حدس زده می شود که کشف برنز (مفرغ) صرفا براثر یک تصادف بوده نه مهارت و زحمت فراوان. بدین معنی که نگامی سنگ مس را آب می کردند بر اثر تصادف
مد و فشن دیگر از جنبه سرگرمی قشر مرفه خارج شده و به یکی از دغدغه های اساسی بسیاری از انسانها تبدیل شده است. شرکت های تولید کننده لباس در سرتاسر دنیا با یکدیگر رقابت می کنند و آنچنان بازار آن داغ است که گردش مالی آن سرسام آور است. علاقه مردم به پوشیدن لباسهای مختلف و متفاوت، تغییرات سریع مد، در دسترس بودن خرید با استفاده از فروشگاههای آنلاین و ... باعث شده است که استقبال مردم برای خرید لباس و تابع مد بودن بسیار بیش از گذشته باشد.
به گفته محققان ص
#شعر_سپید ‍ درودهمراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه :#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۸/۵/۸سه شنبه#ساعت_شروع :2⃣2⃣*⃣*⃣*⃣*⃣*⃣*⃣ویکباره چشمهایت خاموش شدماه خود رادرنگاهت حلق‌آویز کرد وپرنگرفتپرنده ای دیگردرآبی پیرهنت...به راستی‌مرگ چه‌میتواند‌باشد جز این؟که دستی بهار راربوده استاز حافظه ی مردمک هایموسنگی کوچانده استپرستوی آشیان کرده بر لب هایم رابه راستیدرد بزرگیستکه گیسوانم دیگرمسیر باد هارا تغییر نمی دهند#نرگس_غلامی *⃣*
برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
به معنای دارا نبودن تمام اجزا و شرایط است که سبب عدم ترتب آثار مطلوب از شیء می‌باشد؛ یعنی اگر چیزی صحیح باشد آثاری دارد، ولی اگر فاسد شد آن آثار در خارج پدید نمی‌آید.
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
برای ارائه ی تعریفی دقیق از مشکل/ فساد سیستمی، حداقل باید تعاریف زیر را مرور نمود:
1- فساد: 
2- مشکل/ فساد در سیستم:
هر سیستمی از تعدادی اجزاء و المان‌ تشکیل شده که در کنار هم و در ارتباط با یکدیگر، به عملکرد و بقاء آن سیستم کمک می‌کنند.
گاهی اوقات، یک یا چند جزء از اجزای سیستم آسیب
نام کتاب: #تسلی_بخشی_های_فلسفه | نویسنده: #آلن_دوباتن | مترجم: #عرفان_ثابتی | #انتشارات_ققنوس | ۲۸۹ صفحه.این کتاب می کوشد تا با استناد به آثار شش فیلسوف بزرگ راه حل هایی برای مشکلات روزمره ی ما ارائه کند. با خواندن این کتاب از #سقراط می آموزیم که عدم محبوبیت را نادیده انگاریم؛ #سنکا به ما کمک می کند تا بر احساس یاس و ناامیدی غلبه کنیم، #اپیکور بی پولی ما را چاره می کند. #مونتنی راهنمای مناسبی برای درمان ناکارآیی ماست، عشّاق دلشکسته می توانند با خوان
آثار ثبت اسناد:
به موجب ماده ۷۰ قانون ثبت اسناد واملاک؛ سندی که مطابق قوانین به ثبت رسیده رسمی است و تمام محتویات و امضاهای مندرجه در آن معتبر خواهد بود، مگر اینکه مجعولیت آن سند ثابت شود.
انکار مندرجات اسناد رسمی راجع به اخذ تمام یا قسمتی از وجه یا مال و یا تعهد به تادیه وجه یا تسلیم مال مسموع نیست...
امروز داشتم توییتر رو چک می‌کردم، یک خانومی توییت کرده‌بود با این مضمون که « آمده‌بودم عدالت را برقرارکنم، ولی قسمت نشد و انصراف دادم.» 
من فردا رای می‌دم، ولی نه به «من»‌هایی که می‌خوان دنیا رو تغییر بدن. 

Help me to decideHelp me make the most
Of freedom and of pleasureNothing ever lasts foreverEverybody wants to rule the world

#نقد_شعر کابوس صدای سوت قطار و تبِ ادرنالینشروع یک هیجانِ عجیب پوشالینتتق تتق تتتق شهرِ خالی از بارانفضای خانه پر از بوی گند نفتالینسقوط بیدِ تهجر، صدای شادیِ تختطلوع بخت لنین با غروب استالینترانه های گل و پونه های سرگردانعصای معجزه با رقص جالب چاپلیننماد مُهر به پیشانیِ پر از نیرنگرقابت متناقض، ضُماد و والوالینحصار درد بر اندام سروِ آزادیچراغ راه به دست جماعت ضالینتمام خواب شبم را ....چه خوب،بیدارمدوباره سوت قطار و تب آدرنالین#حامد_بیات
مهدی دانایی مقدم
یکی از بازیگران پرکار و با سابقه ایرانی که در سریال ها و فیلم های موفق بازی کرده است مهدی دانایی مقدم می باشد ، این هنرمند عزیز 19 سال در عرصه هنر تئاتر و تلوزیون و سینما فعالیت دارد و همچنان با اهدافی که دارد این راه را ادامه خواهد داد. برای آشنایی بیشتر با هنرمند عزیز مهدی دانایی مقدم همراه ما باشید .
آثار مهدی دانایی مقدم
آثار مهدی دانایی مقدم در تئاتر و تلوزیون بی شمار هستند در ادامه قصد داریم برخی از آثار موفق و دیده شده
#نقد_شعر_سپید پشیمانی از سلول،سلولانسان ضجه میکشد.آرزو دردوردست اینتصویرسایه مرگ دارد.وقت رفتن ازچنگال زندگیجایی که میان بد وبد هبوطمیکنیم،وفریادهادرلجن دنیامیپوسدوهمچیزفلسفه ای بدون سانسورکه میتراود وبنظرشهدیست...شکوه#شهر_آشوب#نقد_شعر_سپید بنام خداوند مهر از آنجایی که معتقدم اثر ارائه شده گویای تمام ویژگی های خواسته و ناخواسته خود خواهد بود ،بنابراین آن را بدون در نظر گرفتن نام صاحبش نقد و بررسی خواهم کرد . ☑️ قبل از اینکه بخواهم به
#_ارتباط_و_انس_با_امام زمان(عج)_3
گفتیم که مقدمه انس،ارتباط و دوستی است. وتا انسان با کسی درارتباط نباشد نه میتواند او را بشناسدو نه میتواند با او انس بگیرد.
 ☎️     ارتباط با امام زمان (عج)نیز به همین ترتیب است.
❤️ انواع ارتباط با امام (عج) :
1- ارتباط ظاهری یا ملاقات با امام:این نوع ارتباط هم ممکن است به دو طریق اتفاق بیفد :
‍♂ الف): شخص امام را ببیند ولی نشناسد. این مورد طبق روایات، ممکن است برای همه اتفاق بیفتد.
شیخ صدوق از یکی از نواب خاص آن ح
پباده سازی عالی و چیره بایستی دارای ویژگی‌هایی ذیل باشد؛ اعتبار و تناسب : یک طراحی عالی و غالب بایستی بتواند ارتباطی دو طرفه و صادقانه بین مالک لوگو (نام تجاری و برند) و تجارتی که به آن اشاره دارد، برقرار نماید . طراحی کارت ویزیتباید با موضوع، مضمون‌ و ویژگی ها مارک هم‌خوانی داشته و معنای خود را به سرعت به مخاطب انتقال دهد . ماندگار و پایدار: یک پباده سازی عالی و غالب می بایست بتواند در ارتفاع مقطع همپا با کسب و عمل شما تکامل پیدا کند و ماند
مروری بر سبک‌ های مستندسازی در سینمای مستند جهان(۲)
در این سلسله مطالب سعی داریم به مهم‌ ترین سبک‌ های مستندسازی در تاریخ سینمای مستند جهان بپردازیم و در این قسمت به تقسیم بندی فرمی محتوایی در سینمای مستند پرداخته ایم.
از زمانی که ارسطو برای نخستین بار نمایش را بر سه گونه کمدی، درام و تراژدی تقسیم کرد، سبک‌شناسی آثار هنری تصویری تقسیم‌‌بندی‌های پرشماری را به خود دیده و هر چند سال یک بار، اندیشمندی پیدا می‌شود که، بر اساس نقطه نظرات خاص
صله رحم و طولانی شدن عمر
بسیاری از آموزه های دینی، افزون بر نفع اخروی، منفعت دنیوی نیز برای ما به همراه دارد و به زندگی مادی ما هم سر و سامان می بخشد که صله رحم، یکی از آنهاست. در روایتی از نبی اکرم صلی الله علیه و آله درباره افزایش عمر، یکی از آثار دنیوی صله رحم، چنین آمده است: نمی دانم چیزی را که عمر را زیاد کند، مگر صله رحم. حتی این گونه هم می شود که از عمر کسی سه سال باقی مانده باشد و صله رحم به جا آورد، خداوند عمر او را سی سال زیاد کند و سی و سه
ﺩﺧﺘﺮﺧﺎﻧﻤ ﺯﻳﺒﺎ ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺭﺋﻴﺲ شرکتی ﺍﻣﺮﻳﻜﺎ ﻧﺎﻣﻪﺍ ﺑﺪﻳﻦ ﻣﻀﻤﻮﻥ ﻧﻮﺷﺖ:
ﻣﻦ 24ﺳﺎﻝ ﺩﺍﺭﻡ.
ﺟﻮﺍﻥ، ﺯﻳﺒﺎ، ﺧﻮﺵﺍﻧﺪﺍﻡ، ﺩﺍﺭﺍ ﺗﺤﺼﻼﺕ ﺁﺎﺩﻣ ﻫﺴﺘﻢ.
ﻮﻧﻪ ﻣﺘﻮﺍﻧﻢ ﺑﺎﻣﺮﺩ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻨﻢ ﻪ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؟
ادامه مطلب
معرفی کتاب صوتی چشم‌هایش
کتاب صوتی چشم‌هایش معروف‌ترین اثر بزرگ علوی یکی از جریان‌سازترین و تاثیر‌گذارترین رمان‌های ایرانی است که با صدای گویا و دل‌نشین آرمان سلطان زاده روایت شده است.
رمان چشم‌هایش برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ خورشیدی منتشر شد و باعث شد که علوی به یکباره در بین نویسندگان معاصر نامدار و زبانزد شود. از همان سطر آغازین رمان نویسنده سعی دارد ما را با فضای سیاسی زمان خود آشنا سازد و به خواننده بفهماند که با رمانی با زمین
شما برای دانلود بهترین و جدیدترین آثار هوروش بند می توانید ادامه ی این مطلب را مشاهده نمایید .
هوروش بند یکی از گروه های معروف و پرطرفدار این روز ها می باشد که هواداران زیاد دارد .
فرد اصلی این گروه مهدی دارابی می باشد که خواننده ای بسیار خوش صدا و سراینده اشعار بسیار زیبا است .
شما از طریق لینک زیر می توانید تمام آثار وی را دانلود نمایید :
هوروش بند
‍ درودهمراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۹/۲/۱۴یکشنبه#ساعت_شروع ؛(۲۱:۳۰)♦️♦️♦️کنارم چای مینوشی و حرف از شعر و شاعر هاستغروب سرخ آرامیده در گهواره ی دریاستبرایت یک غزل از شاعری گمنام میخوانمکه از عشق زمینی سیر ودر اندیشه ی حوراستنگاهم میکنی با شیطنت آهسته میگویی”تو میخندی و جنات نعیم من همین دنیاست”من ِ در قاب با تو چای مینوشد هنوز اماتمام سهم اکنونم تماشای تو در رویاستچنان ماندی به یادم ب
عناوین اصلی کتاب شامل: پیش گفتار؛ پیش درآمد؛ زیربنای روابط؛ ارتباط، چرا و چگونه؟؛ روابط، از منظر دین و اخلاق؛ آثار ارتباط و پیامدهای آن؛ احکام روابط؛ کتاب نامه مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : جوانان و روابط/ ابوالقاسم مقیمی حاجی مشخصات نشر : قم حوزه علمیه قم مرکز مطالعات و پژوهش های فرهنگی […]
نوشته دانلود کتاب جوانان و روابط اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
کوئنتین تارانتینو یکی از مشهورترین کارگردان‌های سینما است که همواره
اکران فیلم‌های جدیدش، هیاهوی بسیاری میان طرفداران هنر سینما برپا می‌کند. برخی از منتقدان معتقدند آثار کوئنتین تارانتینو توانسته میان سینمای هنری اروپا و فیلم‌های عامه‌پسند
پیوندی هنرمندانه برقرار کند و بار دیگر هنر سینما را به قله‌های اوج خود
بازگرداند. به راستی رمز موفقیت تارانتینو در چیست؟‌
سلام علیکم
طاعاتتون قبول
چند روز پیش آقای قرائتی حفظه الله می فرمودند که-نقل به مضمون:
"حدیث داریم اگه کسی وارد مجلسی شد و جا نبود که بشینه، شما براش جا باز کردید و جاش دادید، خدا میگه به واسطه همین کاری که انجام دادی، منم تو را در فلان خوبی ها، جا میدم"
حالا از کارش بگذر...
خدا به همین قدر هم، نعوذبالله بدهکار تو نمی مونه...
برای کار خیر، سر کی منت می ذاریم؟
فتامل...

ادامه مطلب
و اما بالاخره معرفی چهار سرهنگ :
گندم میگه متنش رو ساده تر بنویس، دیگه سعیمو کردم. 
اولین سرهنگ  «عقل» :
همون وزیر پادشاهه که روح باشه و وظیفه ش تشخیص خوب از بد و امر به معروف و نهی از منکره و ماموریتش اینه که اسباب سفر آخرت رو مهیا کنه البته به نحوی که مد نظرخدا باشه.
دومین سرهنگ  «شهوت» :
 فایدش بقای نسله اما خرابکار و فضول و دروغزن وطمعکاره. همیشه مخالف عقله و طالب اینه که راه  روح رو بزنه و محکوم حکم خودش کنه و مثل چهارپایا هر چه او امر کنه از
باسلام
جلسه ۹۶
لینک دانلود فایل صوتی جلسه ۹۶، سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ (24.9 MB صوت با کیفیت wma -صندوق بیان)
8 جمادی الاولی 1440
لینک کمکی جلسه ۹۶ (33 MB صوت با کیفیت mp3 -سرور ابری پرشین گیگ)
موضوع جلسه:
-  آثار غلبه‌ی احکام روح بر احکام بدن در دوران ظهور (جلسه اول)
در دوران ظهور ارتباط و گفتگو و دیدارِ اهل ایمان، با قوای سمع و بصر و تکلّمِ روحانی از مرتبه عالم مثال محقق میشود که در برابرش هیچ مانع مادی راه ندارد.
صورت های عالم مثال طوری اند که موانع مادی مک
آثار معنوی و روانی فعالیت ورزشی
فعالیت ورزشی علاوه بر آثار زیاد و مفیدی که بر سلامت جسمانی دارد به مراتب آثار بیشتری بر سلامت روانی افراد نیز دارد زیرا همانطور که می دانید هرگونه آشفتگی روحی و روانی سلامت جسمانی ما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.ماهنامه دنیای سلامت - دکتر امید صالحیان، فیزیولوژیست ورزشی: همانطوری که با ورزش قوت جسمانی خودتان را تقویت می کنید، قوای روحانی تان را هم تهیه و تقویت کنید. همانطوری که کوشش می کنید جسمتان قوی باشد، ک
دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی

دانلود فایل

دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی :: دانلود کتابketab9.blog.ir › post › دانلود-کتاب-اطلس-خط-تالیف-ح...دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی اطلس خط تحقیق در خطوط اسلامی آثار تعلیمی و پژوهشی باقی مانده از ...
دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلیhockey.sefeedsoft.ir › hockey › htmlدانلود ... دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی. ا
دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی

دانلود فایل

دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی :: دانلود کتابketab9.blog.ir › post › دانلود-کتاب-اطلس-خط-تالیف-ح...دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی اطلس خط تحقیق در خطوط اسلامی آثار تعلیمی و پژوهشی باقی مانده از ...
دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلیhockey.sefeedsoft.ir › hockey › htmlدانلود ... دانلود کتاب اطلس خط تالیف حبیب الله فضائلی.
1. ارتباط چیست؟
ارتباط، انسان را قادر می‌سازد تا خواسته‌ها و نیازهای خود را به دیگران منتقل کند.2. ارتباط بین انسان ها از چه راه هایی برقرار می شود؟
محبت کردن، تبادل افکار و اعتقادات، تبادل اطلاعات، در میان گذاشتن احساسات، حل کردن مسائل، درک کردن دیگران، همه از طریق ارتباط بین انسان ها میسر می‌شود.
ادامه مطلب
ارتباط با مشتری یکی دیگر از موارد مهم در کسب و کار است که خوشبختانه امروزه وسایل و شرایط کاملا خووبی در این امر وجود دارد.مثال بارز این ابزار و وسایل:گوشی موبایل است که هم از طریق پیامک و مهمتر از آن شبکه های اجنماعی پر طرفدار و پر بازدید میتوان این ایده را انتشار داد و حتی بعضی مواقع نیازی به زدن مغازه نیست و فقط از راه اینترنت و شبکه های اجتمایی میتوان درامد زایی کرد .
راه دیگر ارتباط با مشتری ، تبلیغات در سطح شهر به صورت کارت های کوچک و قابل
مسابقه بزرگ کتابخوانی با همکاری اتحادیه تشکلهای قرآنی41جایزه 10 میلیون ریالی4جایزه 50میلیون ریالی
57 صفحه منتخب کتاب آینده انقلاب اسلامی ایران اثر استاد مطهری 
نصب اپلیکیشن استاد مطهری و شرکت در مسابقه http://portal.motahari.ir/1-6شامل تمامی آثار استادکتابهای صوتیسخنرانیهاجستجوی در آثاربهره مندی از تمامی بخشها به صورت رایگان
جلال مقامی که به گفته‌ی خودش حدود پنج سال می‌شود از دنیای دوبله دور است، با یادآوری آثار مطرحی که دوبله کرده است، می‌گوید: مردم در خیابان‌ها و کوچه و پس‌کوچه‌ها بیشتر راجع به «دیدنی‌ها» با من صحبت می‌کنند تا آثار دوبله و یادشان رفته که من دوبلور بودم؛ در حالی که من دلم برای فیلم‌هایی که دوبله کرده‌ام تنگ شده است.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها